ÖVRIGT / Diverse / Brickor 11108046
*
nr 1110 8046
Brickor
8 st, Teak
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 18:00:21
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
5/5 23:50:53
1
100 kr
7/5 22:17:10
2
150 kr
8/5 14:34:33
3
250 kr
11/5 15:21:41
4
300 kr
18/5 12:30:18
5
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brickor teak teakmöbler trä
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:28
-
5392 Bonsaiträd
persikor, sten. Höjd: 47 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:20
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:13
-
5236 Burk
Gjutjärn, märkt 1788. Höjd: 15 cm, diameter: 14 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:59
-
5129 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:30
-
5332 Eldslagningssten
Neolitisk. Längd: 9 cm
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:35
*
Brickor
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8046
Brickor
8 st, Teak
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
5/5 23:50:53 | 1 | 100 kr |
7/5 22:17:10 | 2 | 150 kr |
8/5 14:34:33 | 3 | 250 kr |
11/5 15:21:41 | 4 | 300 kr |
18/5 12:30:18 | 5 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: brickor teak teakmöbler trä
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:28 -
5392 Bonsaiträd
persikor, sten. Höjd: 47 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:20 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:13
-
5236 Burk
Gjutjärn, märkt 1788. Höjd: 15 cm, diameter: 14 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:59 -
5129 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:30 -
5332 Eldslagningssten
Neolitisk. Längd: 9 cm
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:35